Pokemon Parody

Forum dla fanów i czytelników Pokemon Parody - a także paru innych fanficów.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Przypominam, że aby odblokować sobie możliwość czytania opowiadań, należy złożyć deklarację w temacie Lista Pisanych Opowiadań w dziale Dotyczące forum.

#1 2012-12-20 00:19:44

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Bonusy

Dziwne, że nie założyłam wcześniej tego tematu X"D Wszak bonusów w poprzednich seriach było sporo - i w tej serii nie będzie wcale mniej. Zwłaszcza, jak zaraz Runo wejdzie (tak, przypomnę wszystkie szkice z nim... także te niecenzuralne, wybaczcie X"D)

Tak czy siak chciałam Wam z okazji Bożego Narodzenia wręczyć przedwczesny (bo koniec świata) podarek - czyli tylne okładki (przednie są nudne, więc ich nie rysowałam) dwóch pierwszych tomów Pokemon Parody F4. Tak się zupełnym przypadkiem złożyło, że prawie każdy Elitarny ma swojego odpowiednika, który już taki elitarny nie jest... Więc tylne okładki będą wszystkie w tym samym stylu aż do ostatniego tomu, który... cóż, zaskoczy, jak sądzę :]

Tak więc macie (na razie nie w kolorze):
okładka tomu pierwszego (a tu możecie ją lubić na moim dA)
oraz okładka tomu drugiego (i tą, oczywiście, też możecie lubić na moim dA).

Wesołych Świąt! I oby więcej bonusów w nowym roku


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#2 2012-12-20 15:36:12

 Tom

IRQ tu był.

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 438
Punktów :   
Ulubiony kolor: czerwony
Ulubiona muzyka: zwrotka Gara

Re: Bonusy

Przednie okładki nudne, ta jasne

Przyznaję, że bardziej podobają mi się postacie Elitarnych - i Lancet, i Prima. Bijąca od nich aura jest... elitarna xD Lancet ma fajne ząbki i grzywę. Co do Primy, to jej nogi wydają mi się trochę nieproporcjonalne, aczkolwiek się na tym nie znam. ;p

Offline

 

#3 2012-12-31 10:22:05

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

Dziś bonus tekstowy... ponieważ raczej nie wyrobię się z rozdziałem, postanowiłam Wam wrzucić przed końcem Starego Roku opisy bohaterów z początku trzeciego tomu (coś, co jest w każdym kolejnym tomie PP, ale pomijam to i nie zamieszczam na forum - będzie to dostępne w wersjach pdf, które mam zamiar przygotować, jak będę mieć nieco czasu)

Przedstawienie bohaterów i... cóż, wszystkiego najlepszego dla mnie i dla Was z okazji urodzin moich i Nowego Roku X"D

Główni bohaterowie:
Rod Yellow – główny bohater poprzedniej serii, posiadający niezwykłą zdolność wpadania w kłopoty, wydostawania się z nich, a także naprawiania swojego otoczenia dzięki swojej niewiarygodnej wierze w słuszność tego, w co wierzy – oraz uporowi. Podróżuje śladami Ashley Ketchup, swojej idolki, dzięki jej dziennikowi i od jakiegoś czasu interesuje zarówno Lanceta, jak i Giovannisha – a to może oznaczać jedynie wielkie kłopoty.
Jego drużyna:
Pikacz Pika – pierwszy okimon, którego dostał od Ash, równie fanatyczny jak jego właściciel. Cierpi na niedobór energii w przeciwieństwie do Pika Ash, ale dzięki masażom wszystko jest już ustabilizowane.
Pidż-Gej Piorun – dość olewczy i niechętny walce ptasi okimon, którego złapanie przysporzyło Rodowi nie lada kłopotów, bardzo lojalny swemu właścicielowi, choć nie podzielający jego reakcji. Na przymusowej diecie bezrobacznej, cierpi na lekką nerwicę.
Maślok Maczek – tajemniczy i zagadkowy, jak wszyscy przedstawiciele jego gatunku, uwielbia nektar z kwiatów i często lata tam, gdzie sam chce, bardzo lojalny wobec Roda.
Blesport Bell – wojowniczy i bardzo silny roślinny ok, chociaż jeszcze dziecko. Kiedy akurat nie walczy, jest niezwykle nieśmiały. Doskonały wojownik w walce wręcz, ale podszkolony przez Erikę, daje radę również w starciach roślinnych.
Otoczak Ooji-san – wielka kula ziemi i kamieni, która na chwilę obecną stanowi główną siłę ofensywną Roda. Dołączył podczas przechodzenia przez Mroczny Tunel. Jest bardzo ciekawy świata, ale, niestety, przez swój rozmiar nie zawsze może towarzyszyć Rodowi. Szybszy od większości przedstawicieli swojego gatunku, zazwyczaj ratuje mu tyłek, kiedy sytuacja robi się nieciekawa.
Gloom Kołek – rywal Roda, chociaż zachowuje się bardziej jak jego starszy brat, gotów mu pomóc czy wskazać drogę, często przymyka oczy na dziwaczne zachowania Roda. Niezwykle cierpliwy i spokojny chłopiec, który lubi walczyć, a jego celem jest zdobycie wszystkich ośmiu odznak. W przeciwieństwie do starszego brata dość lubiany przez otoczenie i znacznie milszy w użyciu. Jego drużyna:
Viva Lala la Vista – lisi okimon, którego dostał od dziadka, zazwyczaj poza okiballem. Dość silny, zwinny i szybki, rzadko jednak używany przez Glooma w walkach. Nie rozstają się prawie nigdy.
Pidż-Lot Podniebny Baron – okimon, którego złapał jako pierwszego jeszcze zanim Rod złapał swojego. Odważny i spokojny, jest niezwykle dumny i lojalny względem swego pana.
Gollum Gigi de Gloom – złapany do walki z Blokiem, stanowi silną defensywę. Ma radosny charakter i nie żywi do nikogo urazy.
Gryzidupiec Lord Myśleniec – różowy i flegmatyczny okimon, który stanowi jednak bardzo groźnego przeciwnika. Odkąd Gloom złowił jego ogonem Shella, ewoluował i stał się znacznie potężniejszy, choć nadal jest dość powolny i otępiały.
Hitmanbru Mistrz – okimon typu walczącego, którego Gloom dostał za zwycięstwo nad Brucem Kickiem, bardzo szybki i zręczny, uwielbia walczyć podobnie jak jego właściciel.

Ashley Ketchup – główna bohaterka serii R/B/G, idolka Roda Yellowa i tymczasowo, w zastępstwie liderka wyspy Cynober. Jej starterem był Czar-Mandra Wizardry. Na chwilę obecną używa głównie ognistych oków: Czar-Wizarda, Magmakwaka, Ponysy oraz pożyczonego od profesora Flame’a Growlighta, ma jednak ciągle w drużynie Pikacza.
Gar Kołek – rywal powyższej, niezwykle egoistyczny i zadufany w sobie chłopak, który przeszedł jednak pewną przemianę i stał się bardziej ludzki... dla okimonów. Obecnie ubiera się w wytarty płaszcz, podróżne ubrania i wygląda ogólnie jak łapserdak z innej epoki. Zaczynał z Żółwiórkiem Torpedo, przemianowanym potem na Blasta i częściowo (w wyniku morderczych treningów) zmechanizowanym. Obecny skład nie jest do końca znany.
Roggue Greed – rywalka powyższych, rudowłosa, zachłanna osóbka, dążąca do zdobycia bogactwa i sławy. Niezwykle sprytna i cwana, zdaje się być godnym przeciwnikiem dla każdego cwaniaka – nawet dla samego Giovannisha. Zna jednak swoje możliwości, przez co często wycofuje się z walki, a od kiedy poluje na nią Lancet, postanowiła się gdzieś zaszyć i spokojnie przeczekać do końca świata. Jej starter to samica Bulwaszczura, którą nazwała Solaris. Cała jej drużyna uległa w ostatnim czasie ostrej przemianie.

Liderzy:
Blok – lider Peter, uważany za najsłabszego w regionie, specjalizuje się w okimonach kamiennych. Odpowiada za wyłapanie Krokietowców w Wielkim Mule z pomocą kryształowego Unixa o imieniu Wally. Okradziony przez należącego do Roda Pika, nie jest pewien, czy można ufać temu dzieciakowi.
Mist – były wodny lider Cyrulik, uznany za zdrajcę i „tego złego”. Otrzymał od Ligi szansę rehabilitacji i odzyskania stanowiska, jednak nie przejawia chęci do ratowania Kantu z rąk Lanceta. Pomógł Rudej przygotować przebranie, które ochroni ją przed Lancetem. Bardzo lubi, co jest dość nietypowe dla niego, aby lubić kogokolwiek, Roda Yellowa.
Porucznik – lider Terminal specjalizujący się w elektrycznych okach, otrzymał ważne zadanie znalezienia, pokonania i sprowadzenia żywym przed oblicze Ligi Okimon najgroźniejszego przestępcy Kantu: Giovannisha Boccaccio. Nie wiadomo, jak do końca zakończyła się ich walka, a słuch o nim póki co zaginął. Przyjaźni się z Kogo, choć wie, że nie można mu ufać. Jest drugim największym idolem Roda (zaraz po Ash).
Erika – roślinna liderka Rolady i do niedawna piosenkarka El Ricka Iglesias. Obecnie po odzyskaniu ducha porzuciła karierę muzyczną, przejęła klan ninja i zaczęła pokazywać wszystkim, co to znaczy potęga rodu Hamashi. Okrutna i bezwzględna prawie tak jak...
Szabrina – potężna psioniczka i zarazem liderka wolnego miasta Szarfa. Jest uważana za jedną z najsilniejszych liderek. Zauroczona postacią Giovannisha, została jego kochanką, jednak w obliczu zagrożenia swojego miasta, jest w stanie mu się przeciwstawić, a nawet zrobić mu krzywdę. Nie chce się mieszać do sprawy Lanceta.
Kogo – trujący ninja i były lider Fuchy o niejasnej pozycji jako zdrajca. Do niedawna przewodził klanowi ninja, uznany jednak za zdrajcę klanu został zdegradowany i pozbawiony tytułu lidera, potem spadł do rangi prostego genina, a wreszcie został usunięty z klanu, choć nie do końca. Omal nie zginął podczas udaremniania spisku na życie radnego Verna. Przyjaźni się z Porucznikiem, na ile ninja może się z kimkolwiek przyjaźnić.
Kim – córka Kogo, obecna liderka Fuchy i klanu ninja, podobnie jak jej ojciec podstępna i dość bezwzględna, ale brakuje jej nieco doświadczenia i jest zdecydowanie bardziej uczuciowa. Przysięgła wierność Erice i została przez nią „zainfekowana” nasionkami Pasporta, które w każdej chwili mogą ją zabić. To nie przeszkadza jej jednak aż tak bardzo w działaniu, jakby się mogło wydawać.
Flame – lider Cynober, specjalizujący się w ognistych okimonach, obecnie „zaginął”, przekazując swoje stanowisko Ash. Twórca i „ojciec” potężnego psychicznego okimona Youtube'a, czuje się odpowiedzialny za śmierć ludzi podczas jego pamiętnych ataków na Cynober. Obecnie uczy okimona, jak być człowiekiem.
Giovannish – niewątpliwie najpotężniejszy lider Kantu i zarazem przywódca Zespołu Krokiet. Specjalizuje się w ziemnych okimonach, a jego największym atutem jest olbrzymia szybkość. Zasłynął jako genialny strateg, który przewiduje posunięcia swoich wrogów o lata świetlne wprzód. W pewnym sensie objął patronat nad podróżą Ash, Gara i Roggue w zeszłym roku, a w tym także nad podróżą Roda. Obecnie wrócił już do Kantu i nie jest zadowolony z tego, jak Lancet sobie w nim poczynał...

A także...
Gem, Kryu i Dart – trzej dowódcy szwadronów Zespołu Krokiet, przebywają obecnie w więzieniu, umieszczeni w odosobnieniu razem z najgroźniejszymi zbrodniarzami Kantu, kolejno lodowy, ognisty (chociaż używa wyłącznie okimonów ziemnych) oraz trujący.
Jazzy i Jam – dwójka dość specjalnych agentów Zespołu Krokiet, stanowiąca parę pod każdym względem (mimo przejściowego kryzysu). Ich trenerem jest koci okimon Miau. Wydają się być dość ważni dla Giovannisha i odgrywać dużą rolę w jego planach.
Miau – trener Jazzy i Jama, jedyny gadający po ludzku okimon i zarazem prawa ręka szefa – czyli Giovannisha. Niezwykle złośliwy i ironiczny, nie lubi sam walczyć, chociaż jest prawdopodobnie najsilniejszym okimonem typu zwykłego, jaki istnieje. Do niedawna stanowił głowę i przywódcę Zespołu Krokiet, choć nikt poza Kogo o tym nie wiedział.
Myu (Youtube) – stworzony przez profesora Flame’a pół-okimon, pół-człowiek o potężnej, psychicznej mocy. Dwukrotnie atakował Cynober, a raz także południowo-wschodnią część Terminal. Powstał z połączenia DNA prehistorycznego okimona Nyu oraz tragicznie zmarłego syna Flame’a, Ulisesa, przez co ten traktuje go i uważa za swego syna.
Will i Gil – para bliźniaków z Olivander, pomiędzy którymi jest więcej różnic niż podobieństw, a także przede wszystkim czteroletnia różnica wieku. Mówią zawsze jeden przez drugiego i zdają się mieć wspólny umysł.
Lancet de Rayo y Soberano – główny zły serii, który zapowiedział koniec świata, Czempion regionu Kantu, Smoczy Władca, Władca Piorunów – zdecydowanie potężny gość, jak widać już po samych przydomkach. Ma fryzurę na sztorc i często lata podczas burz na smokach, więc prawdopodobnie walą w niego pioruny. To w sumie może wiele wyjaśniać...
Prima – przyjaciółka i pomocnica powyższego, zdaje się być równie niebezpieczną jak on osobą. Jest odpowiedzialna za gromadzenie i selekcjonowanie informacji. Przez długi czas działała jako radna L. O’Real, główny sekretarz Ligi Okimon i kandydatka na stanowisko przewodniczącego. Przegrała wybory dzięki temu, że udaremniono zaplanowany przez nią spisek na radnego Verna. Zdemaskowana przez Giovannisha, została zmuszona do ujawnienia się i ucieczki.
Vincent – radny z Peter, o dość, khem, określonych preferencjach seksualnych. Chce walczyć z Lancetem, ale nie posiada poparcia – udało mu się jednak zostać przewodniczącym i ślepo rzucił się w wir działań, co omal nie skończyło się dla niego tragedią. Odkrył, że od kilku lat był inwigilowany przez ninja w nie do końca miły sposób...


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#4 2012-12-31 11:36:05

 Tom

IRQ tu był.

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 438
Punktów :   
Ulubiony kolor: czerwony
Ulubiona muzyka: zwrotka Gara

Re: Bonusy

Tak myślę i myślę i domyślić nie mogę, czemu Will i Gil zawsze znajdą się w wyliczance bohaterów, skoro wcale tak często się nie pojawiają... Coś mi się wydaje, że możesz dla nich szykować jakąś większą fuchę w fabule w bliżej nieokreślonym czasie, ewentualnie jestem nadwrażliwy.

Fajna była uwaga o Lancecie i lataniem w burzy, a w opisie Roggue zastanowiło mnie to, że zamierza przeczekać do końca świata - włącznie czy nie? Może Roggue jednak zamierza otwarcie włączyć się do walki z Lanem, kto wie, kto wie.
Dobra, wszyscy wiemy, kto wie, no ale

Offline

 

#5 2013-01-10 18:16:15

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

[16:03:14] Nayiama Lovecat: lol
[16:03:22] Nayiama Lovecat: wlasnie sie dowiedzialam, co znaczy Muka X"D
[16:03:27] Nayiama Lovecat: i ze w ogole takie slowo istnieje
[16:04:03] Nayiama Lovecat: 1. Mocny cios z zaciśniętej pięści w bark.
2. Określenie pewnej sytuacji (lub rzeczy), która okazała się niespodziewanie niekorzystna lub zła.
3. To jest przetarcie ramienia pięścią a następnie uderzyć nią z obojętnie jaką siłą.
[16:04:28] Nayiama Lovecat: 2 definicja nawet pasuje do okimonowej Muki
[16:04:38] Nayiama Lovecat: co ja sie dowiaduję :3

Ciekawe, nie?
Muszę w końcu ruszyć dupę i zrobić okidex pierwszej genery z planowanymi wyjaśnieniami poszczególnych nazw (w fabule i odautorskimi). Bo jeszcze chwila i zaczniemy drugą generę XD


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#6 2013-01-16 16:05:10

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

Jak zwykle, gdy mam się uczyć, robię setki innych rzeczy. Ale dzięki temu macie kolejny bonus tekstowy, Arceusiejakajestemfajna.
Postacie z PP - i ich drużyny. Staroć straszny, co zobaczycie po planowanej pierwotnie drużynie Roda, kiedy jeszcze nie był planowany jako taki fajny, rozkurwiający system Rod, ale jako gnojek w stylu połączenia Reda ze Speciala z Ashem z anime... ała.

Pisane jeszcze przed lub w trakcie trzeciej bitwy o Szarfę, więc na przykład nie uwzględniłam tego, że Roggue może użyć Pipiego w walce z Giovannishem. No i Pipi był pierwotnie dziewczynką. W sumie sama nie wiem, czy to chłopak czy po prostu chłopczyca.

Ash Ketchup (drużyna pod koniec Red/Blue/Green)
1. Czar-Wizard Wizardry (m)
2. Pikacz Pika (m)
3. Szogunsan Bushi-koi (f)
4. Maślok Robaczek (m)
5. Tentakula Tito (f)
6. Persil Księżniczka (f)

Gar Kołek (drużyna pod koniec Red/Blue/Green)
1. Wymiatożółw Blast (m)
2. Strachol Fear (m)
3. Mesmero Hypno (m)
4. Digit (-)
5. Macios Macho (m)
6. Skałożer (m)

Roggue Greed (drużyna pod koniec Red/Blue/Green)
1. Kwiatoszczur Solaris (f)
2. Klifkable Kiki (m)
3. Mamagona Mimi (f)
4. Arkadia Alex (m)
5. Gangrena Hunty (?)
6. Powerpuff Pipi (f) (nie użyta ani razu)


Rod Yellow (drużyna pod koniec Yellow/E4)
1. Pikacz Pika (m)
2. Pidż-Lotto Pidgy (m)
3. Maślok Milly (f)
4. Omnitar Omny (m) (od Ash)
5. Areodaktyl Ari (m)
6. Łisport Spora (f)

(Tak, najbardziej to, jaki miał być Rod, widać po imionach jego okimonów - brak wyobraźni boli, prawda? Areodaktyl, lol... ja szalona XD Później miał mieć chyba też Bigbena...)

Największy problem mam z Gloomem, bo koncepcja na jego szóstego okimona zmieniała się i zasadniczo ciągle zmienia... miał być Crilis (jako że w mandze Green złapał Ninetalesa), Tripol (jako że nikt poza Porucznikiem go nie ma i jest to wybitnie niedoceniany okimon), wreszcie ku mojemu zaskoczeniu Draconia - sama nie wiem, dlaczego, mam tylko przypis, że "znaleziony ranny" i płeć żeńską.
Najsmutniejsze jest to, że imię Pidż-Lota Glooma zaginęło mi w akcji - mam tylko początek "Baron von" - i reszty niet. Miałam imiona rozpisywane w zeszycie, którego obecnie nie mogę znaleźć.
Ech, ja i ten mój pierdzielnik...


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#7 2013-01-16 16:12:12

 Tom

IRQ tu był.

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 438
Punktów :   
Ulubiony kolor: czerwony
Ulubiona muzyka: zwrotka Gara

Re: Bonusy

Kurde, te rozpiski sprawiają, że mam ochotę po raz kolejny przeczytać pierwszą serię PP, a z drugiej strony tak strasznie mi się nie chce... xDD

Offline

 

#8 2013-01-16 16:39:37

 martin

czytelnik

Zarejestrowany: 2012-10-22
Posty: 129
Punktów :   
Autor: Niczego
Ulubiony kolor: Chyba zielony
Ulubiona muzyka: Rock
Ulubiona czekolada: Gorzka

Re: Bonusy

Areodaktyl nie był by zły, o ile nie słuchał by się  Roda, miałby go krótki czas i jedynie transportował do jakiegoś zoo lub coś, coś w stylu nowy sojusznik-pomógł by w walce z Lancem albo coś takiego. Warto by było by się z nim spotkał, nawet gdyby nie był jego i chciał go zabić

Offline

 

#9 2013-01-16 18:03:59

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

Kurcze, warty zapamiętania pomysł. Może go gdzieś wykorzystam... to znaczy nie z tym, żeby chciał go zabić, ale ogółem z tym transportem...


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#10 2013-02-07 14:09:50

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

Postanowiłam update'ować składy bohaterów, bo te zmieniły się bardzo od moich początkowych pierowplanów na serię F4... np. Roggue nie miała mieć Żółwiórka, ta idea powstała później, kiedy pomyślałam, że Gar mógłby z kolei mieć Czar-Mandrę - w końcu w grach Yellow każdego ze starterów dostajemy w ciekawych okolicznościach, c'nie?
Ogółem nie jest to spoiler, bo w sumie nigdzie w PP F4 nie padają pełne składy, chyba że urywkami, a i wtedy ma się wrażenie, że są zmienne (w przypadku Roggue: są zmienne). Zróbmy więc małe podsumowanie... Imionami jednak posłużę się tymi, które poznaliście, a jeśli nie poznaliście, to ich nie będzie...

Ash Ketchup
1. Czar-Wizard Wizardry (m)
2. Ponysa (?)
3. Growlight Growly (m) - należący do prof. Flame'a
4. Magmakwak Magmar(?) (m)
5. Pikacz Pika (m)
6. Tentakula Tito (f)
+ Persil Księżniczka (f) - została w domu i czuwa nad Tacką
+ Maślok Robaczek (m) - misja nieznana, początkowo był pod opieką Nettle Kołek
+ Szogunsan Bushi-koi (f) - z prof. Flamem
+ Lapis-Lazuli Laplaz (f) - wypuszczony przez Ash
(wszystkie inne złapane przez Ash okimony są u profesora Kołka)

Gar Kołek
1. Wymiatożółw Blast (m)
2. Strachol Fear (m)
3. Mesmero Hypno (m)
4. Viaquava (m)
5. Macios Macho (m)
6. Czar-Mandra (m)
?. Wzoombat (?) - tak naprawdę nie wiadomo, czy nie wymienił kogoś ze składu na niego... albo nie wymienia w razie potrzeby
+ Digit (-) - misja Wam na razie nieznana
+ Skałożer (m) - u Nettle Kołek
+ Unix (m) - u Nettle Kołek
+ Napalm (m) - u Nettle Kołek
(wszystkie pozostałe złapane przez Gara okimony są również u profesora Kołka)

Roggue Greed
1. Kwiatoszczur Solaris (f)
2. Powerpuff Pipi (m)
3. Żółwiórek Rubens (m)
4. ?
5. ?
6. ?
+ Klifkable Kiki (m) - misja w Górach Mułowych
+ Mamagona Mimi (f) - misja na Wyspie Bałwanów
+ Arkadia Alex (m) - prawdopodobnie z Silem
+ Gangrena Hunty (?) - luzem przy Roggue
+ Ninjutsu Ninja (m) - nie wiadomo, co z nim
(nie wiadomo, czy nadal ma przy sobie Poliraza i Bulwaszczurzycę)

Rod Yellow
1. Pikacz Pika (m)
2. Pidż-Gej Piorun (m)
3. Maślok Maczek (m)
4. Blesport Bell (m)
5. Otoczak Ooji-san (m)
+ Sumuraj (?) - zostawiony u Mista
(Rod na bieżąco wypuszcza okimony, których nie zamierza mieć w drużynie)

Gloom Kołek
1. Viva Lala la Vista (m)
2. Pidż-Lot Baron von ??? (m)
3. Gollum Gigi de Gloom (m)
4. Gryzidupiec Lord Myśleniec (m)
5. Hitmanbru Mistrz ??? (m)
?. 3x Magneto - nie wiadomo, co z nimi


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#11 2013-03-16 16:21:56

 Alissa9

czytelnik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 297
Punktów :   
Ulubiony kolor: Fioletowy
Ulubiona muzyka: Pop and reagge
Ulubiona czekolada: Alpengold Truskakowo-Wanilowa

Re: Bonusy

Hmmm ciekawe składy,Xd Jestem ciekawa czy Gloom złapie jakiegoś siódmego okimona? Co do trzech Matgneto stawiam,że będzie miał ewolucję Tripola.Xd
Ciekawe czy mogą być jakieś problemy z połączeniem...
Chciałabym poznać imię ponysy... i czy jest chłopcem czy dziewczynką.Xd
Ciekawe czy będzie miała Unicorna.Xd
Okey wątek z nieposłusznym okimonem? Nice.Xd


Pioseneczka z filmu Bollywood... Zamęczyła mnie nią ostatnio siorka.Xd
Aaja Nachle
http://youtu.be/jcifmEX9AJk

Offline

 

#12 2013-04-01 18:53:15

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

Ponieważ NADAL jestem leniwa, a dzisiaj jest już drugi dzień Świąt, a ja zaraz lecę do roboty (mimo choroby), postanowiłam wrzucić Wam bonusy z ubiegłych lat XD Czyli wielkanocne kartki + z racji tego, że dziś Lany Poniedziałek - również szkice z Mistem

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2010/093/5/1/Chibi_Roggue___Easter_by_nayialovecat.png
http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2010/094/7/5/Chibi_Silver___Easter_by_nayialovecat.png

Tak więc łapcie też i Mista:
(przed oblaniem wodą)
http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2010/095/a/8/Chibi_Mist___Dyngus_1_by_nayialovecat.png
(i po oblaniu X"D w wersji czarno-białej widać po oczach, że zmienił przymusowo postać)
http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/095/a/e/Chibi_Mist___Dyngus_2_by_nayialovecat.png

A tak. No i jeszcze postanowiłam wrzucić wszystkie rozdziały Yellow. Więcej szczegółów w temacie informacji Yellow.


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#13 2013-04-01 19:01:35

 Tom

IRQ tu był.

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 438
Punktów :   
Ulubiony kolor: czerwony
Ulubiona muzyka: zwrotka Gara

Re: Bonusy

Ej, a czy jeśli w Mista rzuci się śnieżką, to będzie podobny efekt jak po zwykłej wodzie czy nie ma szans?

W taki Lany Poniedziałek nie będę wody specjalnie marnował, kurde bele!

Offline

 

#14 2013-04-02 21:03:44

 Alissa9

czytelnik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 297
Punktów :   
Ulubiony kolor: Fioletowy
Ulubiona muzyka: Pop and reagge
Ulubiona czekolada: Alpengold Truskakowo-Wanilowa

Re: Bonusy

Ta mina Mista po oblaniu jest taka urocza.XD Mist wyjdź za mnie! Oczywiście nie na serio,ale i tak za mnie wyjdź.Xd
Dziękujemy za życzenia święta były w miarę udane,ale Dyngus to była totalna masakra... Do dzisiaj cały dom jest w wodzie.Xd


Pioseneczka z filmu Bollywood... Zamęczyła mnie nią ostatnio siorka.Xd
Aaja Nachle
http://youtu.be/jcifmEX9AJk

Offline

 

#15 2013-07-20 01:21:57

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

Postanowiłam zrobić Wam miłą niespodziankę w postaci quizu na bohatera PP. Zamieszczam tu, bo charaktery są dopasowane do mniej więcej tego punktu fabuły (potem wiele postaci się zmienia).
I, tak, macie tu premierę szóstej posiadaczki okidexa, te-he

http://quizilla.teennick.com/quizzes/24 … zypominasz

Hasło jest: ppyellow Dobra, już bez hasła, bo wtedy nie działa. Dziwna ta strona :3

EDIT:
Okay, nie wiedzieć czemu nie podobał im się użyty przeze mnie język... postaram się znaleźć inny serwis dający możliwość robienia quizów typu "jaką postacią jesteś" i wrzucić go z powrotem. Na szczęście wszystko zapisuję w notatnikach...


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomia.pun.pl www.playrohan.pun.pl www.nokiae65.pun.pl www.ots76.pun.pl www.hogwart.pun.pl