Pokemon Parody

Forum dla fanów i czytelników Pokemon Parody - a także paru innych fanficów.

Ogłoszenie

Przypominam, że aby odblokować sobie możliwość czytania opowiadań, należy złożyć deklarację w temacie Lista Pisanych Opowiadań w dziale Dotyczące forum.

#1 2013-05-12 17:24:15

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Ulubieni autorzy, ulubione książki

Podyskutujmy ogólnie o ulubionych autorach czy pojedynczych książkach. Tutaj można pisać ogólnie o swoich faworytach pióra, o najfaniejszych lektura, o tym, co się ostatnio czytało...
Dopiero, gdy zaistnieje taka potrzeba, można zrobić temat oddzielnej dyskusji danemu autorowi, serii czy nawet pojedynczej książce.

PS. Moi faworyci to na chwilę obecną Eoin Colfer i jego "Artemis Fowl", ale też inne książki tego pana. Ktoś zna i chętny podyskutować? _^_


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#2 2013-05-29 19:29:13

 Tom

IRQ tu był.

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 438
Punktów :   
Ulubiony kolor: czerwony
Ulubiona muzyka: zwrotka Gara

Re: Ulubieni autorzy, ulubione książki

Na pewno parę książek od Pratchetta, o czym wspominałem w temacie o nim - moja ulubiona to oczywiście "Piramidy", a wraz z nią "Kosiarz".

Moją ulubioną książką, której autorem jest nasz rodak (a raczej rodaczka) to natomiast "Ten obcy". Jedyny przypadek, w którym lektura szkolna naprawdę przypadła mi do gustu i nie żałowałem, że jej przeczytanie zostało mi narzucone. Muszę ją sobie kiedyś odświeżyć xD

Tak to w sumie nie wiem... może jeszcze Harry Potter, który był fajny, miałem na niego fazę, będąc młodszym, bo to w gruncie rzeczy wspaniała przygodowa opowieść, ale powyższe chyba stoją w moim rankingu wyżej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.olimpiapiekary.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl www.renegaci.pun.pl www.nexiamt2.pun.pl www.hydraulicy.pun.pl