Pokemon Parody

Forum dla fanów i czytelników Pokemon Parody - a także paru innych fanficów.

Ogłoszenie

Przypominam, że aby odblokować sobie możliwość czytania opowiadań, należy złożyć deklarację w temacie Lista Pisanych Opowiadań w dziale Dotyczące forum.

#1 2014-10-26 17:20:07

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Co wybierzecie?

Ponieważ zakończyliśmy wreszcie przygodę z naszymi szalonymi pseudoekologami, nadszedł czas na podjęcie pewnej decyzji. Otóż. Mam zamiar zacząć od listopada zamieszczać coś nowego - pytanie tylko: co. Mogę zacząć wrzucać zupełnie nową serię z zupełnie nowymi bohaterami, w nowym regionie, etc. czyli Pokemon Silver&Gold. Mogę jednak również zacząć wrzucać Ostatni Tom - czyli zbiorek opowieści, zamykających ostatecznie fabułę z regionu Kantu, dla których zabrakło miejsca w "kanonie" lub po prostu, które byłyby zbyt spoilerowe, gdybym je zamieściła w powieści.
Ostatni Tom to zbiorek historii o bohaterach, wyjaśnienie niektórych wątków, sięgające momentami nawet fabuły R/B/G (które jest póki co dostępne na forum Pokemon Polska). Są tam zarówno dokończenia historii, jak i historie niezależne od wątków z fabuły. Takie "poza historią".
M.in. nieco Zespołu Krokiet "od kuchni", historia Pikacza Ash, wyjaśnienie wątku z Bibochem Gara, czy nieco o Amelii von Blumstick. Jest też miejsce na dokończenie historii dwóch par homoseksualnych z F4 oraz kilka "zapowiedzi" wydarzeń z S&G. Innymi słowy uzupełnienie historii, ale nie tak jakoś pilnie potrzebne, aby móc czytać S&G.

Pytanie: co wolicie?
Tak czy siak zacznę to zamieszczać dopiero w listopadzie, więc macie kilka dni na decyzję. Najlepiej podejmujcie ją na tyle szybko, abym mogła pierwszego listopada, ew. drugiego coś wrzucić
Oczywiście, jeśli wybierzecie S&G, nie oznacza to, że Ostatni Tom nigdy się tu nie pojawi... po prostu pojawi się nieco później


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#2 2014-10-26 17:23:18

 Razzy

Sakher

Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 237
Punktów :   
Autor: Odłamka Bogów
Ulubiony kolor: zielony
Ulubiona muzyka: pop i to, co przypasuje
Ulubiona czekolada: Milka Łaciata/Mleczna

Re: Co wybierzecie?

Generalnie myślę, że skoro w S&G będą nowi bohaterowie, nowa historia, nowy region... to Ostatni Tom byłby bardziej na świeżo. Po przeczytaniu S&G bym pewnie pozapominał połowy wątków z Kantu, więc przy połowie historii Ostatniego Tomu głowiłbym się, czego to właściwie jest kontynuacją xd

Offline

 

#3 2014-10-28 19:44:46

 Alissa9

czytelnik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 297
Punktów :   
Ulubiony kolor: Fioletowy
Ulubiona muzyka: Pop and reagge
Ulubiona czekolada: Alpengold Truskakowo-Wanilowa

Re: Co wybierzecie?

Zdecydowanie Ostatni Tom. Myślę, że jeśli jeszcze siedzimy w Kancie to chciałabym przed serią S&G przeczytać zamknięcie fabuły tegoż regionu.  Popieram po za tym post powyżej.XD


Pioseneczka z filmu Bollywood... Zamęczyła mnie nią ostatnio siorka.Xd
Aaja Nachle
http://youtu.be/jcifmEX9AJk

Offline

 

#4 2014-10-28 20:31:26

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Co wybierzecie?

Czyli wychodzi na to, że zadecydowaliście... co prawda miał być jeszcze głos Chisaia, ale po pierwsze: olał najwyraźniej, jak mu powiedziałam, aby swój głos przedstawił na forum, a nie mnie na skejpie, a po drugie - w tej sytuacji i tak jest przegłosowanie X"D

No, dobra... to muszę szybciej pisać Ostatni Tom >.>


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ots76.pun.pl www.technologia.pun.pl www.nokiae65.pun.pl www.ekonomia.pun.pl www.playrohan.pun.pl