Pokemon Parody

Forum dla fanów i czytelników Pokemon Parody - a także paru innych fanficów.

Ogłoszenie

Przypominam, że aby odblokować sobie możliwość czytania opowiadań, należy złożyć deklarację w temacie Lista Pisanych Opowiadań w dziale Dotyczące forum.

#1 2013-08-31 19:58:21

 martin

czytelnik

Zarejestrowany: 2012-10-22
Posty: 129
Punktów :   
Autor: Niczego
Ulubiony kolor: Chyba zielony
Ulubiona muzyka: Rock
Ulubiona czekolada: Gorzka

Wasza ulubiona muzyka

Zdziwiło mnie że jeszcze tego tematu nie ma. Moimi Ulubionymi zespołami są The Offspring, The Script, the last goodnight, Imagine Dragons, oraz parę innych. Lubię chyba każdy rodzaj muzyki, ale musi mi wpaść w ucho.

Offline

 

#2 2013-11-03 21:04:19

 Alissa9

czytelnik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 297
Punktów :   
Ulubiony kolor: Fioletowy
Ulubiona muzyka: Pop and reagge
Ulubiona czekolada: Alpengold Truskakowo-Wanilowa

Re: Wasza ulubiona muzyka

Nie kojarzę żadnego z tych zespołów... Mógłbyś wymienić dlaczego akurat te zespoły lubisz?
Oraz jaki rodzaj muzyki grają?
Ja ogólnie słucham reagge i popu. Jeśli chodzi o pierwszy gatunek muzyczny to głównie Kamil Bednarek{ a jakże inaczej. } i kilku innych wokalistów, których kojarzę tylko po piosenkach.Xd Jeśli chodzi o pop to głównie polskich artystów( taki nawyk}. Np. Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska itp. itd.


Pioseneczka z filmu Bollywood... Zamęczyła mnie nią ostatnio siorka.Xd
Aaja Nachle
http://youtu.be/jcifmEX9AJk

Offline

 

#3 2013-11-03 21:23:01

 Tom

IRQ tu był.

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 438
Punktów :   
Ulubiony kolor: czerwony
Ulubiona muzyka: zwrotka Gara

Re: Wasza ulubiona muzyka

no ej, jak możesz nie kojarzyć Imagine Dragons : (((((
RADIOACTIVE to mój ulubiony rockowy utwór <3333 Razzy był świadkiem mojego fazowania na to. XD

Słucham raczej wszystkiego, co wpadnie w ucho - tak, również disco polo. Ale ogólnie większość to pop, czasem posłucham jednak również rapu czy polskiego rocka. Nawet metalowe kawałki się zdarzą. Reggae też ujdzie, aczkolwiek przytoczony przez Ciebie Bednarek nieco mnie irytuje swoim głosem i tym dramatycznym przeciąganiem naNanAnAnaAananaA w utworze "Cisza" choćby.

Offline

 

#4 2013-11-03 21:39:20

 Alissa9

czytelnik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 297
Punktów :   
Ulubiony kolor: Fioletowy
Ulubiona muzyka: Pop and reagge
Ulubiona czekolada: Alpengold Truskakowo-Wanilowa

Re: Wasza ulubiona muzyka

W sumie jeżeli chodzi o "Ciszę" też nie przepadam akurat za tą piosenką..( w jego wykonaniu zbytnio kojarzy się mi z uzdrowiskiem}. Ch
Tytuł coś mi mówi, ale nazwa samego zespołu Imagine Dragons  nie. Może to dlatego twierdzę, że ich nie kojarzę.Xd
Muszę sobie posłuchać tego utworuj to może mi coś się przypomni.XD
Disco Polo jakoś ujdzie, ale zdążyło mi się znudzić po tym jak zaczęła je wielbić cała rodzina.
Jacy to męczący ludzie.


Pioseneczka z filmu Bollywood... Zamęczyła mnie nią ostatnio siorka.Xd
Aaja Nachle
http://youtu.be/jcifmEX9AJk

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistic.pun.pl www.pro-priv-forum.pun.pl www.bachata.pun.pl www.fs2.pun.pl www.kosmetologia2010w1.pun.pl