Pokemon Parody

Forum dla fanów i czytelników Pokemon Parody - a także paru innych fanficów.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Przypominam, że aby odblokować sobie możliwość czytania opowiadań, należy złożyć deklarację w temacie Lista Pisanych Opowiadań w dziale Dotyczące forum.

  • Index
  •  » Gry
  •  » Legenda wojna smoków - gra Rpg na przeglądarkę...

#1 2013-05-12 13:49:08

 Alissa9

czytelnik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 297
Punktów :   
Ulubiony kolor: Fioletowy
Ulubiona muzyka: Pop and reagge
Ulubiona czekolada: Alpengold Truskakowo-Wanilowa

Legenda wojna smoków - gra Rpg na przeglądarkę...

Eeee no ten teges... Przydałoby się ożywić jakoś inne działy na forum. Jak to mówią im więcej ruchu tym więcej ludziów do nas dołączy.Xd Czy jakoś tak.  Nie wiem czy ktoś zna tę grę,a jak nie to może poznać.Xd
Oczywiście jest ona darmowa. Xd Jest jeden warunek gracze muszą być pełnoletni. Toczy się ona w świecie Feo na kontynentach Ogrium i Chair.
Ogrium to świat ludzi (  O ile dobrze pamiętam). A Chair - Magmarów istot,w których zamiast krwi płynie lawa.
Toczą one z sobą nieustającą wojnę z powodu w sumie nie pamiętam jakiego,ale legenda jest napisana na stronce.Xd Przy rejestracji wybieramy ,na którym kontynencie chcemy mieszkać.  Ja wybrałam ludzi... Także nie wiem jakie misje do wypełnienia mają Magmarzy.Xd Otóż gdy rozpoczynamy grę pierwszą postacią jaką spotykamy jest dowódca osady ( W moim przypadku to był dowódca osady Kleswa KortXd). Każe on nam kupić skórzaną zbroję do ochrony( na początku jesteśmy w samej bieliźnie.Xd) i piętnaście maślanych bułeczek dla uleczenia życia w późniejszych etapach gry.xd  Gdy już to zrobimy dostajemy ilość tm punktów doświadczenia oraz nagrodę. Możemy odkrywać nowe miejsca w tym świecie oraz wypełniać głównie misje ,z których się utrzymujemy na samym początku. Od trzeciego poziomu można sobie wybrać jakiś zawód. Rybak,jubiler, czarodziej, zielarz, włamywacz i kat. ( te dwa ostatnie o wiele później.){Xd Nawet nie wiem czy wymieniłam wszystkie. Na pewno w grze jest bardzo dużo lokacji i miejsc.Xd
Ta gra jest bardzo dobra jak ma się zły humor pokonasz prę Kretsów, Zygredów czy oszalałych psów i już ci lepiej.Xd - to są potwory , z którymi mierzymy się na początku gry  przez różnorodne misje.
W jeszcze późniejszym etapie gry można dostać pupila lub wierzchowca przez to,że mam dopiero drugi poziom nie wiem,na którym levelu można je zdobyć. Hmm więc głownie tutaj będziemy rozmawiali o misjach i newsach w grze, o ile ktoś ją dobrze zna. Czyli jak dojść na przykład do danej lokacji i z powrotem.  Lub ,która misja na danym poziomie wam się najbardziej podoba. Oczywiście w grze można tworzyć grupy do pomocy w walce zapraszając innych graczy pod warunkiem,że mają niższy level od niego.Xd < Jeśli chcą być liderem grupy.> Czyli rozmawiamy tutaj o wszystkim i o niczym. np. o Postaciach i jakie wrażenie obi gra. Czy wam się podoba czy też nie. Jakie ma minusy i plusy... Oraz na jaką rasę wy byście wybrali Magmarów czy ludzi?
Jeśli ktoś nie grał to polecam. Wystarczy,że w przeglądarce wpisze legenda wojna smoków i już.
Aha w grze mam nick Ishika9 jak by ktoś w to jednak grał.
Może nie zawarłam tu wszystkich informacji o grze,ale gdy uzupełnię luki w mojej wypowiedzi będzie dokładniejsza. Jakby ktoś miał jakieś pytania dotyczące gry zawsze są mentorzy,którzy pomagają nowym graczom .Xd


Pioseneczka z filmu Bollywood... Zamęczyła mnie nią ostatnio siorka.Xd
Aaja Nachle
http://youtu.be/jcifmEX9AJk

Offline

 

#2 2013-05-12 14:11:26

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Legenda wojna smoków - gra Rpg na przeglądarkę...

Brzmi ciekawie. Może jak zdam już egzaminy, spróbuję w to pograć


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#3 2013-05-12 15:46:29

 Tom

IRQ tu był.

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 438
Punktów :   
Ulubiony kolor: czerwony
Ulubiona muzyka: zwrotka Gara

Re: Legenda wojna smoków - gra Rpg na przeglądarkę...

Jest jeden warunek gracze muszą być pełnoletni.

;((((((((

Wracam do mojego przedszkola. :<

Ostatnio edytowany przez Tom (2013-05-12 15:47:19)

Offline

 

#4 2013-05-12 16:07:36

 Alissa9

czytelnik

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 297
Punktów :   
Ulubiony kolor: Fioletowy
Ulubiona muzyka: Pop and reagge
Ulubiona czekolada: Alpengold Truskakowo-Wanilowa

Re: Legenda wojna smoków - gra Rpg na przeglądarkę...

Szczerze? Z całego serca polecam. To jest jedna z lepszych gier na przeglądarkę w jaką udało mi się zagrać. Z lepszych,ponieważ nie ma gry idealnej i po prostu może ktoś nie trawi gier gdzie się walczy.
Jedynie co mnie wkurza w tej grze to muzyczka kiedy przegrywasz z jakimś potworem.Xd
Z resztą w tym poście wypiszę później minusy i plusy gry według mnie.Xd

Plusy:
+ Można wybrać płeć,którą chcesz sterować,
+ Wybór po czyjej stronie chcesz być ludzi czy Magmarów? Może pomóc w tym historia o świecie feo,
+ Postacie wyglądają bardzo realistycznie i zachowują się według przepisanych sobie cech,
+ Gra jest bardzo popularna ma ponad miliard graczy,
+ Można wybrać trzy zawody na trzecim poziomi,które chcesz uprawiać,
+ Ma pełno przeróżnych lokacji i można się zgubić,ale to odkrywanie nowych miejsc jest frajdą, no chyba,że ktoś nie lubi to może w celu odnalezienia lokalizacji użyć kompasu,
+ Takie kółko z mieczykami,które pojawia się przy walce z potworami ma super wygląd,
+ Animacja ataków postaci,bloków uników, przede wszystkim wroga może nie jest idealna,ale fajnie jest widzieć postać,która wali maczugą w potwora.Xd
+ To,że są różnorodne misje te z czerwonym wykrzyknikiem trudniejsze,te z żółtym średnie,a te z zielonym można powtórzyć.
Minusy:
- Muzyczka kiedy się przegrywa i piszę Porażka jest odrobinkę z głośna,ale można ją wyciszyć.
- Jeden z użytkowników bodajże kondrad jakiś tam Uwaga na niego!Który myśli,że każdy to przygłup i poda mu swój adres zamieszkania ( To był jeden użytkownik,a ile śmiechu miałyśmy z siostrą gdy przygadałyśmy mu,że mieszkamy w świecie Feo tak jak on.Xd)
- Wściekły pies [dwa] Nie lubię walczyć z tym stworem ponieważ gdy atakuje wydaję najbardziej wkurzający mnie dźwięk,ale da się przeżyć.
- Gównie postacie zwracają się do mnie wojowniku głównie z rodzajem męskim. W sumie to nawet zabawne gdy postać w grze jest kobitą.
- Fryzury do wyboru u kobity serio znalazłam tylko trzy fryzurki,które mi się podobają reszta była błeee...
W sumie dla mnie  jest więcej plusów niż minusów w grze... Kiedyś moja starsza siostra miała  tam konto i wybrała se dla jaj płeć męską, jaki ubaw miała kiedy inni gracze zwracali się do niej per Kolo.
Zapomniałam wam powiedzieć o ważnej rzeczy dotyczącej gry mianowicie po upływie trzech miesięcy jeśli się nie logujesz usuwają Ci konto. Dlaczego? Ponieważ nie wiedzą czy przez ten czas ktoś nie umarł.Xd
Co do grafiki mogę zrobić parę screenów gry żeby was zachęcić. Taka jedna rada dla tych co mają wolniejszy komp czy laptopik. Radzę pobrać wtedy klienta,a gra będzie chodziła szybciej.Xd

Hmmm Tom ile brakuje Ci do osiemnastki?xD
Tutaj umieszczę później trochę screenów z gry Na razie tylko jeden,ale póżniej jeszcze dojdzie kilka. .Xd
Screeny z gry:

Loading...

Ostatnio edytowany przez Alissa9 (2015-06-19 21:48:54)


Pioseneczka z filmu Bollywood... Zamęczyła mnie nią ostatnio siorka.Xd
Aaja Nachle
http://youtu.be/jcifmEX9AJk

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Legenda wojna smoków - gra Rpg na przeglądarkę...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aim.pun.pl www.pokemon-green.pun.pl www.inuma.pun.pl www.antytbkob.pun.pl www.fflf2klan.pun.pl