Pokemon Parody

Forum dla fanów i czytelników Pokemon Parody - a także paru innych fanficów.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Przypominam, że aby odblokować sobie możliwość czytania opowiadań, należy złożyć deklarację w temacie Lista Pisanych Opowiadań w dziale Dotyczące forum.

#16 2013-07-26 22:22:04

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

Wszyscy zastanawiają się, co się stało z Porucznikiem. Na razie nie zamierzam tego ujawniać, ale na pociechę mam wywiad z nim i... no, zgadnijcie z kim Tak, z Giovannishem!
W sumie to dobry dowód na to, że Porucznik żyje. Lubię pisać tak, jakby postacie wychodziły z książki, więc nie dziwcie się, że znają fabułę PP lepiej od Was X"D

Link do jurnala na dA

Wcześniejszy wywiad z Dartem, Gemem i Kryu, jako że obejmuje ich odpowiedzi przed trafieniem do pierdla, będzie przypuszczalnie w bonusach do R/B/G, kiedy nadejdzie ich czas. Wywiad z Nirrą i Noą pewnie zlinkuję tu, kiedy dojdę do nich w fabule regularnego PP.
Obydwa te wywiady jednak ciekawsi z Was znajdą w linkach w tym wywiadzie


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#17 2013-07-27 00:12:59

 Tom

IRQ tu był.

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 438
Punktów :   
Ulubiony kolor: czerwony
Ulubiona muzyka: zwrotka Gara

Re: Bonusy

Właściwie to ja od samego początku byłem pewien, że Porucznik przeżyje - ale znając Ciebie, możesz dając nam ten wywiad jako rzekomy dowód na przeżycie Porucznika, zwyczajnie nas mylić i tak naprawdę on nie żyje... ale nie, to byłoby chyba nieco zbyt skomplikowane.

Pytanie "Zabiłeś kogoś" to czysta incepcja XD Ale w sumie Giovannish nie powiedział wprost, CO lub KOGO właściwie zabił, więc całkiem prawdopodobne, że spotkało to innego człowieka. Wiele razy zresztą zostało wspomniane, że lider z Wredian byłby do tego zdolny, a ja wierzę, że nie są to puste... przechwałki? Nie wiem czy to słowo wystarczająco dobrze pasuje. xD

Basen, plaża?
G: Plaża, koniecznie dzika.
P: Tu się zgodzę. Jakoś nie mam zaufania do basenów.

Piła? Rekiny ludojady? Skorpiony?
Walić to! Wszystko jest lepsze od Mista

Rozwaliło mnie "A mnie się wydaje, że chcesz!" Porucznika. W sumie Giovannish czasem sprawia wrażenie osoby, która ma aż zbyt wiele sekretów i oddałaby wiele, by móc się nimi z kimś podzielić. Szkoda tylko, że większość ludzi każdą zdradzoną tajemnicę mógłby wykorzystać przeciwko niemu, a ziemny lider nie wydaje się być masochistą.

uśmiechasz jak głupi do sera xD Lubie Porucznika, naprawde go lubie ;D

Pees. Tom, łączę się z tobą i Brucem w bólu, naprawdę.


spoko, nie trzeba bylo xD

Całkiem przyjemny wywiad. To czekam na rozdział ;p

Offline

 

#18 2013-10-28 02:50:22

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

Dobra, podczas przeglądania pliku z ostatnim tomem F4, przeczytałam sobie opisy postaci z niego i uznałam, że są fajne. A że nie znalazłam, że je Wam już wrzucałam, to wrzucam teraz. Ave ja.
(Pamiętajcie, to opisy postaci z POCZĄTKU tomu - czyli tuż po akcji Jan-Ken-Pon, ale przed całą rozróbą w Kancie i atakami na szeroką skalę babci Agaty)

---------------------------------------------

Postacie z poprzednich tomów:

Rod Yellow – główny bohater poprzedniej serii, którego wiele osób chce zabić, a pozostałe starają się go przed śmiercią uchronić. Paradoksalnie sam Rod nie widzi problemu w pakowaniu się prosto w paszczę śmierci. Obecnie uznany przez Lanceta za dziecko z przepowiedni.
Jego drużyna:
Pikacz Pika – pierwszy okimon, którego dostał od Ash, równie fanatyczny jak jego właściciel. Cierpi na niedobór energii w przeciwieństwie do Pika Ash, ale dzięki masażom wszystko jest już ustabilizowane.
Pidż-Gej Piorun – dość olewczy i niechętny walce ptasi okimon, którego złapanie przysporzyło Rodowi nie lada kłopotów, bardzo lojalny swemu właścicielowi, choć nie podzielający jego reakcji. Na przymusowej diecie bezrobacznej, cierpi na lekką nerwicę.
Maślok Maczek – tajemniczy i zagadkowy, jak wszyscy przedstawiciele jego gatunku, uwielbia nektar z kwiatów i często lata tam, gdzie sam chce, bardzo lojalny wobec Roda.
Blesport Bell – wojowniczy i bardzo silny roślinny ok, chociaż jeszcze dziecko. Kiedy akurat nie walczy, jest niezwykle nieśmiały. Doskonały wojownik w walce wręcz, ale podszkolony przez Erikę, daje radę również w starciach roślinnych.
Otoczak Ooji-san – wielka kula ziemi i kamieni, która na chwilę obecną stanowi główną siłę ofensywną Roda. Dołączył podczas przechodzenia przez Mroczny Tunel. Jest bardzo ciekawy świata. Szybszy od większości przedstawicieli swojego gatunku, zazwyczaj ratuje Rodowi tyłek, kiedy sytuacja robi się nieciekawa.
Gloom Kołek – rywal Roda, którego celem podróży było udowodnienie wszystkim, że potrafi. W tym celu pragnął skompletować wszystkie osiem Odznak i otrzymać tytuł Championa Kantu. Udało mu się to, choć nieoficjalnie.
??? Lala la Vista – lisi okimon, którego dostał od dziadka, zazwyczaj poza okiballem. Obecnie ewoluował w dziwną, nieznaną w Kancie formę o dwóch ogonach.
Pidż-Lot Podniebny Baron – okimon, którego złapał jako pierwszego jeszcze zanim Rod złapał swojego. Odważny i spokojny, jest niezwykle dumny i lojalny względem swego pana.
Gollum Gigi de Gloom – złapany do walki z Blokiem, stanowi silną defensywę. Ma radosny charakter i nie żywi do nikogo urazy.
Gryzidupiec Lord Myśleniec – różowy i flegmatyczny okimon, który stanowi jednak bardzo groźnego przeciwnika. Odkąd Gloom złowił jego ogonem Shella, ewoluował i stał się znacznie potężniejszy, choć nadal jest dość powolny i otępiały.
Hitmanbru Mistrz Lee – okimon typu walczącego, którego Gloom dostał za zwycięstwo nad Brucem Kickiem, bardzo szybki i zręczny, uwielbia walczyć podobnie jak jego właściciel.
Sir Magnet – Tripol wyewoluwany z trzech Magneto, jakie Gloom złapał, gdy wraz z Rodem zwiedzali starą elektrownię. Bliżej nieznany.

Ashley Ketchup – główna bohaterka serii R/B/G, idolka Roda Yellowa i tymczasowo, w zastępstwie liderka wyspy Cynober. Jej starterem był Czar-Mandra Wizardry. Na chwilę obecną używa głównie ognistych oków: Czar-Wizarda, Magmakwaka, Ponysy oraz pożyczonego od profesora Flame’a Growlighta, ma jednak ciągle w drużynie Pikacza Pika i Tentakulę Ten-Ten.
Gar Kołek – rywal powyższej, niezwykle egoistyczny i zadufany w sobie chłopak, który przeszedł jednak pewną przemianę i stał się bardziej ludzki... dla okimonów. Brat Glooma. Obecnie na szczycie czarnej listy osób do zabicia Lanceta. Zaczynał z Żółwiórkiem Torpedo, przemianowanym potem na Blasta i częściowo (w wyniku morderczych treningów) zmechanizowanym. Z reszty drużyny nadal ma na pewno Maciosa i Strachola, który stanowi jego główny transport.
Roggue Greed – rywalka powyższych, rudowłosa, zachłanna osóbka, dążąca do zdobycia bogactwa i sławy. Niezwykle sprytna i cwana, zdaje się być godnym przeciwnikiem dla każdego cwaniaka – nawet dla samego Giovannisha. Zna jednak swoje możliwości, przez co często wycofuje się z walki. Obecnie dołączyła do Lanceta za zawrotną sumę pięćdziesięciu tysięcy. Jej starterem była samica Bulwaszczura, którą nazwała Solaris. Cała jej drużyna uległa w ostatnim czasie ostrej przemianie.

Liderzy:
Blok – lider Peter, uważany za najsłabszego w regionie, specjalizuje się w okimonach kamiennych. Odpowiada za wyłapanie Krokietowców w Wielkim Mule z pomocą kryształowego Unixa o imieniu Wally.
Mist – były wodny lider Cyrulik, uznany za zdrajcę i „tego złego”. Otrzymał od Ligi szansę rehabilitacji i odzyskania stanowiska, jednak nie przejawia chęci do ratowania Kantu z rąk Lanceta.
Porucznik – lider Terminal specjalizujący się w elektrycznych okach, otrzymał ważne zadanie znalezienia, pokonania i sprowadzenia żywym przed oblicze Ligi Okimon najgroźniejszego przestępcy Kantu: Giovannisha Boccaccio. Obecnie szykuje się do powrotu, choć nikt nie powinien o tym wiedzieć.
Erika – roślinna liderka Rolady i do niedawna piosenkarka El Ricka Iglesias. Obecnie po odzyskaniu ducha porzuciła karierę muzyczną, przejęła klan ninja i zaczęła pokazywać wszystkim, co to znaczy potęga rodu Hamashi. Okrutna i bezwzględna prawie tak jak...
Szabrina – potężna psioniczka i zarazem liderka wolnego miasta Szarfa. Jest uważana za jedną z najsilniejszych liderek. Zauroczona postacią Giovannisha, została jego kochanką, jednak w obliczu zagrożenia swojego miasta, jest w stanie mu się przeciwstawić, a nawet zrobić mu krzywdę. Obecnie stale cierpi na migreny z powodu natłoku myśli.
Kogo – trujący ninja i były lider Fuchy, uznany przez klan ninja za zdrajcę. Zdecydowanie opowiedział się po stronie Giovannisha, przez co znalazł się na czarnej liście Eriki osób do usunięcia. Przyjaźni się z Porucznikiem, na ile ninja może się z kimkolwiek przyjaźnić, a po swojej stronie ma pojedynczych ninja.
Kim – córka Kogo, obecna liderka Fuchy i większości klanu ninja, podobnie jak jej ojciec podstępna i dość bezwzględna, ale brakuje jej nieco doświadczenia i jest zdecydowanie bardziej uczuciowa. Przysięgła wierność Erice i została przez nią „zainfekowana” nasionkami Pasporta, które w każdej chwili mogą ją zabić. Bezczelna i bezpośrednia.
Flame – lider Cynober, specjalizujący się w ognistych okimonach, obecnie „zaginął”, przekazując swoje stanowisko Ash. Twórca i „ojciec” potężnego psychicznego okimona Youtube'a, czuje się odpowiedzialny za śmierć ludzi podczas jego pamiętnych ataków na Cynober. Obecnie zoperował sobie oczy, przez co nie widzi. Uczy okimona, jak być prawdziwym chłopcem.
Giovannish – niewątpliwie najpotężniejszy lider Kantu i zarazem przywódca Zespołu Krokiet. Specjalizuje się w ziemnych okimonach, a jego największym atutem jest olbrzymia szybkość. Jego losy wydają się być bardziej splecione z losami Ash, niż to się dotąd wydawało...

A także...
Gem, Kryu i Dart – do niedawna trzej dowódcy szwadronu Krokiet, obecnie jednak Dart „zdradził”, opowiadając się po stronie Kim, a nie Kogo. Odpowiednio lodowy, ognisty i trujący. Poznali się i zaprzyjaźnili mocniej podczas przymusowego pobytu w więzieniu.
Jazzy i Jam – dwójka dość specjalnych agentów Zespołu Krokiet, stanowiąca parę pod każdym względem (mimo przejściowego kryzysu). Ich trenerem jest koci okimon Miau. Wydają się być dość ważni dla Giovannisha i odgrywać dużą rolę w jego planach.
Miau – trener Jazzy i Jama, jedyny gadający po ludzku okimon i zarazem prawa ręka szefa – czyli Giovannisha. Niezwykle złośliwy i ironiczny, nie lubi sam walczyć, chociaż jest najsilniejszym okimonem typu zwykłego, jaki istnieje. Ostatnimi czasy nieco poharatany, obecnie leczy rany i nie bierze udziału w misjach.
Myu (Youtube) – stworzony przez profesora Flame’a pół-okimon, pół-człowiek o potężnej, psychicznej mocy. Dwukrotnie atakował Cynober, a raz także południowo-wschodnią część Terminal. Powstał z połączenia DNA prehistorycznego okimona Nyu oraz tragicznie zmarłego syna Flame’a, Ulisesa, przez co ten traktuje go i uważa za swego syna.
Grupa Jan-Ken-Pon – czyli Kami, Hasami i Yusuburu. Trójka ciągle lojalnych Kogo ninja, z których każdy reprezentuje inny styl walki i taktykę, odpowiednio: papier, nożyce i kamień.

Oraz „ci źli”...
Lancet de Rayo y Soberano – główny zły serii, który zapowiedział koniec świata, Czempion Kantu, Smoczy Władca, Władca Piorunów – zdecydowanie potężny gość, jak widać już po samych przydomkach. Ma fryzurę na sztorc i często lata podczas burz na smokach, więc prawdopodobnie walą w niego pioruny. To w sumie może wiele wyjaśniać... Ma także nadludzkie możliwości, m.in. wypuszczanie promienia śmierci z rąk, więc nie chcemy go denerwować.
Prima – przyjaciółka i pomocnica powyższego, przypuszczalnie jego kochanka. Wśród Elitarnych zajmuje się zbieraniem informacji. Nie lubi wysokich temperatur i prawie na pewno potrafi sama produkować lód w swoim otoczeniu. Lekko psychopatyczna i bardzo pamiętliwa, mocno obraziła się na Lanceta za uziemienie jej.
Brunon i Rūno Brudno – bracia specjalizujący się w walczącym i kamiennym typie. Obaj mają posturę wskazującą na wiele lat ciężkich treningów i świetnie umieją walczyć wręcz. Brunon wiele lat temu został uznany za zdrajcę i wygnany z Kantu. Najbardziej przerażającą informacją o Rūno zaś jest fakt, że preferuje facetów i nie cofnie się przed niczym, aby zdobyć to, czego pragnie. Panicznie natomiast boi się kobiet nim zainteresowanych.
Agata Popstar – ostatnia z Elitarnych, medium i mocno sfiksowana staruszka. Cechuje się brakiem skrupułów i olbrzymią mściwością. Prawdopodobnie jest też zdrowo rąbnięta, ale żaden lekarz nie odważył się jej zbadać i tego stwierdzić.

---------------------------------------------


(Mnie osobiście rozwala opis Flame'a X"D)


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#19 2013-12-24 14:31:32

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

Czas zacząć rozdawać świąteczne prezenty, bo inaczej się dziś nie wyrobię Na początek zaległa okładka tomu trzeciego - czyli nasz ulubiony braterski duet... em, no dobra, to nie Will i Gil, zatem drugi ulubiony braterski duet (nie, Gloom i Gar nie są duetem, chociaż są braćmi).

Nieskończoną okładkę podziwiajcie tutaj lub też możecie go pochwalić i polubić na moim deviantArcie (czy Wy też uważacie, że słowo "deviant" jak nigdy dopasowało się do treści obrazka? )


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#20 2013-12-24 23:11:21

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

I kolejna prześwietna okładka, cieszmy się i radujmy. Szczerze mówiąc koncept tej okładki podobał mi się najbardziej, pewnie dlatego najtrudniej było mi ją zrobić...

Okładka tylna czwartego tomu, którą można również komentować i lubić tradycyjnie na deviantArcie.

To już trzeci prezent dzisiaj. Następny będzie prezent, na który WSZYSCY (poza Chisaiem i Qwerem) czekają _^_


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

#21 2013-12-28 22:57:47

 IRQ

IRQ tutaj też był.

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 183
Punktów :   
Autor: IC1, IC2
Ulubiony kolor: zielony i fioletowy
Ulubiona muzyka: wszystko co wpadnie w ucho
Ulubiona czekolada: Wedlowska pełnomleczna

Re: Bonusy

Bracia Brudno na okładce wyszli nawet fajnie. Tylko tyle, że Runo sprawia wrażenie starszego. Bycie rysowanym z profilu mu nie służy xD

Okładka z Agatą też niezła... Ale dopiero dzięki niej uświadomiłem sobie, jak mało antenowego czasu miało jej alter ego w porównaniu do pozostałej trójki. Znaczy, jedno wydarzenie? Ciężko by było to wychwycić gdyby nie tytuł rozdziału xD
Ale ten złowieszczy cień jest wprost genialny.

A co do opisów... Nie wiem, mnie tam bardziej rozwalają opisy tych złych. Zwłaszcza Lancet.

Ma fryzurę na sztorc i często lata podczas burz na smokach, więc prawdopodobnie walą w niego pioruny. To w sumie może wiele wyjaśniać...

+1
xDDDDDD


Perfidne zrzynanie sygny Nayii czas zacząć:

PROJECT IC2:
Zamieszczone: 5/20
Ostatni zamieszczony: Starcie
W kolejce do zamieszczenia: Las
----------
Ostatni napisany: Wszystkie niezaliczone próby

Offline

 

#22 2013-12-29 15:10:35

 Tom

IRQ tu był.

Zarejestrowany: 2010-12-30
Posty: 438
Punktów :   
Ulubiony kolor: czerwony
Ulubiona muzyka: zwrotka Gara

Re: Bonusy

Ten czarny cień Agaty nasunął mi skojarzenie ze złośliwym cieniem z jakieś kreskówki. Najbardziej ze wszystkich przedstawionych na rysunkach postaci do gustu przypadł mi Runo, mam nadzieję, że ostatnia okładka faktycznie będzie taką bombą, jaką obiecywałaś.

Offline

 

#23 2014-02-14 23:36:44

 Nayia

Przyczajony Tygrys

Zarejestrowany: 2010-12-06
Posty: 952
Punktów :   
Autor: Pokemon Parody (i innych)
Ulubiony kolor: pomarańczowy
Ulubiona muzyka: folk i rock
Ulubiona czekolada: mleczna

Re: Bonusy

Tak mnie naszło na rysowanie... i wpadł mi do głowy fajny, akurat walentynkowy pomysł, a ponieważ już znacie SEKRET Roggue (a w każdym razie jeden z), to mogę to wrzucić

http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2014/045/7/5/hunty_and_kiki_by_nayialovecat-d76gqpo.png

(Tak, Kiki jest facetem. Hunty nie ma płci, ale przypuszczalnie TEŻ był facetem. Nie, nie są gejami, chociaż Kiki jest lekko różowy X"D)


Pokemon Parody - Silver&Gold - 44/66 rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Latarnia
Ostatni napisany: Epilog

Pokemon Parody - Silver&Gold+ - 0/43(+1) rozdziałów zamieszczonych
Następny rozdział: Prolog
Ostatni napisany: Rozkazy z góry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.playrohan.pun.pl www.ots76.pun.pl www.technologia.pun.pl www.ekonomia.pun.pl www.nokiae65.pun.pl